+48 605 681 104 contact@wores.eu

Misja i Cele

Nasza Misja

  • Dążymy do opisu zjawisk fizykalnych zachodzących w instalacjach przemysłowych wykorzystując zaawansowane metody matematyczne.
  • Pomagamy naszym kontrahentom w tworzeniu nowych, innowacyjnych i energooszczędnych produktów przemysłowych poprzez wykorzystanie numerycznego modelowania i symulacji komputerowych zjawisk cieplno-przepływowych oraz akustycznych.
  • Pragniemy generować wartość dodaną w firmach naszych kontrahentów poprzez dostarczanie im zaawansowanych rozwiązań matematycznych, wspomagających i optymalizujących kluczowe produkty i procesy.
  • Promujemy i rozwijamy rozwiązania, mające bezpośredni wpływ na ograniczanie kosztów budowy i funkcjonowania produktu lub procesu, przez co staje się on bardziej konkurencyjny na rynku.

Nasze Cele

  • Skupiamy się z całych sił na zasadniczej potrzebie naszej grupy docelowej i rozwiązujemy problemy, z którymi ma ona do czynienia w najlepszy możliwy sposób – lepiej niż ktokolwiek inny.
  • Oferujemy klientom maksymalne korzyści. Dążymy do tego, aby wszystkie nasze modele matematyczne podlegały weryfikacji eksperymentalnej, zgodnie ze specyfikacją projektu.
  • Stale się rozwijamy, aby osiągnąć stabilną pozycję na rynku Europejskim. Osiągnięte zyski inwestujemy w nowoczesne komputery, dzięki którym nasze produkty tworzymy szybciej i sprawniej.

Nasze Wartości

Zorientowanie na klienta

Na każdym kroku staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Dostosowujemy do nich naszą działalność poprzez uważną i profesjonalną komunikację. Wszystkie sugestie zostają uwzględnione.

Innowacyjność

Działalność naukowa i udział w konferencjach naukowo-technicznych i szkoleniach zespołu WoRes, połączona z wymianą doświadczeń, pozwala na oferowanie klientom produktów na możliwie najwyższym poziomie.

Kreatywność

Podejmujemy się zadań, które inni uważają za niemożliwe do wykonania. Trudności stanowią dla firmy wyzwanie i powodują jeszcze większą motywację do lepszego działania.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 605 681 104